IBM Knowledge Center

Cuneyt Goksu

IBM Knowledge Center
Merhabalar,IBM'in bütün yazılım ve donanım ürünlerinin dökümanlarına erişebileceğiniz
"Knowledge Center" Portal uygulamasının Beta sürümü kullanıma açıldı.Aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.http://www-01.ibm.com/support/knowledgecenter
http://www-01.ibm.com/support/knowledgecenter/


Cüneyt Göksu

zIM Specialist, IBM Türk.


Osman Snan Bayram

IBM Knowledge Center
(in response to Cuneyt Goksu)
Merhaba,

Bu faydalı link'i bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

İyi çalışmalar,

Sinan Bayram - Erdemir Bilgi İşlem Bşk.

From: Cuneyt Goksu(Gmail) [mailto:[login to unmask email]
Sent: Saturday, December 14, 2013 2:32 PM
To: [login to unmask email]
Subject: [DB2UGTURKEY] - IBM Knowledge Center

Merhabalar,

IBM'in bütün yazılım ve donanım ürünlerinin dökümanlarına erişebileceğiniz "Knowledge Center" Portal uygulamasının Beta sürümü kullanıma açıldı.

Aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.
http://www-01.ibm.com/support/knowledgecenter/


Cüneyt Göksu
zIM Specialist, IBM Türk.

-----End Original Message-----
________________________________
Bu mesaj ve ekleri mesajda gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özeldir ve gizlidir. Bu mesajın muhatabı olmamanıza rağmen tarafınıza ulaşmış olması halinde mesaj içeriğinin gizliliği ve bu gizlilik yükümlülüğüne uyulması zorunluluğu tarafınız için de söz konusudur. Mesaj ve eklerinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda gönderenin ya da şirketimizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadir. Şirketimiz mesajın ve bilgilerinin size değişikliğe uğrayarak veya geç ulaşmasından, bütünlüğünün ve gizliliğinin korunamamasından, virüs içermesinden ve bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

This message and attachments are confidential and intended solely for the individual(s) stated in this message. If you received this message although you are not the addressee you are responsible to keep the message confidential. The sender has no responsibility for the accuracy or correctness of the information in the message and its attachments. Our company shall have no liability for any changes or late receiving, loss of integrity and confidentiality, viruses and any damages caused in anyway to your computer system.